BITDEFENDER palīdz veidot drošu datorvidi ārstniecības iestādēs COVID-19 pandēmijas laikā

BITDEFENDER palīdz veidot drošu datorvidi ārstniecības iestādēs COVID-19 pandēmijas laikā, piešķirot bezmaksas datoru pretvīrusu aizsardzības programmatūru visām ārstniecības un medicīnas iestādēm.

Odoo text and image block
Visā pasaulē Covid-19 pandēmija ir kļuvusi par galveno izaicinājumu gan ārstiem, gan veselības iestādēm un mērķtiecīgu kiberuzbrukumu skaits pret tām turpina augt. Gandrīz ik dienas tiek novēroti jauni mērķēti kiberuzbrukumi tieši slimnīcām un veselības iestādēm, kuras galvenos resursus šobrīd koncentrē tieši Covid-19 apkarošanai.
Odoo CMS - a big picture
Tā piemēram, mērķēts uzbrukums Čehijas lielākajai slimnīcai, kura veic visvairāk COVID-19 testus. https://www.healthcareitnews.com/news/europe/cyberattack-czech-hospital-forces-tech-shutdown-during-coronavirus-outbreak. Šādi uzbrukumi ir spējīgi daļēji un pat pilnīgi paralizēt slimnīcas IT infrastruktūru, līdz ar ko būtiski traucēt slimnīcas darbību. Kā ziņo CERT arī Latvijā notiek dažādi krāpnieciski datoruzbrukumi ar mērķi iegūt informāciju ( https://cert.lv/lv/2020/03/covid-19-negativi-ietekme-ari-kibertelpas-drosibu).
Galvenokārt šādi mērķēti kiberuzbrukumi tiek veikti izmantojot datorvīrusus un citu kaitniecisko programmatūru. Daļējs iemesls, kādēļ šie uzbrukumi var būt sekmīgi, ir nepietiekama pretvīrusu aizsardzība ārstniecības iestādes informācijas tehnoloģijām.
Uzņēmums Cadence sadarbībā ar Altacom un pretvīrusu programmatūras ražotāju Bitdefender šīs situācijas risināšanai piedāvā reģistrētām ārstniecības iestādēm un uzņēmumiem šajā periodā ne vien nodrošināt 6 mēnešus biznesa klases pretvīrusu programmatūras licences bez maksas, kuras piedāvā Bitdefender, bet arī bez maksas konsultēt šīs programmatūras ieviešanas procesā. Ja pasaulē situācija joprojām būs sarežģīta arī pēc 6 mēnešiem, Bitdefender pagarinās šo licenču darbības laiku.
Vairāk informācijas par šo iniciatīvu ir pieejama ražotāja Bitdefender mājaslapā https://www.bitdefender.com/business/help-healthcare-fight-coronavirus.html
Reģistrācija bezmaksas programmatūras licencēm ir pieejama arī sazinoties ar informācijas tehnoloģiju uzņēmuma Cadence pārstāvjiem pa tālruni 66954080 vai e-pasta veidā iniciativa@cadence.lv.
Mēs ticam, ka mūsu kopējais ieguldījums palīdzēs ārstniecības iestādēm pasargāt savu IT infrastruktūru un nodrošinās vienmērīgu un drošu iekārtu darbību.
Aicinām arī citus IT nozares uzņēmumus sniegt savu atbalstu medicīnas nozarei un nodrošināt, lai specialisti, kuri rūpējas par mums visiem, varētu veikt savu darbu netraucēti!
Nebūsim vienaldzīgi un sniegsim palīdzību!